image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Search

CENÍK SLUŽEB

MANI BIO SCULPTURE OŠETŘENÍ

Bio Sculpture Basic nehtové ošetření

30minut – 590,-Kč 

I za 30 minut můžete mít krásné a upravené nehty. Vaše nehty upravíme do vhodného tvaru a délky, následuje Kiwi peeling / Cuticle Remover a úprava nehtového okolí, aplikace Vitamínové báze pro posílení a růst nehtů a nakonec aplikace hydratačního krému Hand & Body Butter.  

Bio Sculpture vyživující nehtové ošetření

50 minut  – 850,- Kč                  

Úprava nehtů do vhodného tvaru a začištění nehtového okolí za použití Kiwi nehtového peelingu / Cuticle Removeru. Následuje aplikace Vitamínového koktejlu pro posílení a růst nehtů a krátká masáž rukou luxusním hydratačním krémem s obsahem geraniového esenciálního oleje. Na závěr ošetření aplikujeme vhodnou vyživující Bio Sculpture Ethos bázi a Mandlový olej na nehtové okolí. 

Bio Sculpture Gel / EVO2 gel ošetření

60-80 minut  – 990,- Kč

Proslulý a jedinečný gelovým systémem Bio Sculpture Gelů a EVO2 gellaků díky kterému budou Vaše nehty po několik týdnů krásné a upravené. Gely posilují a vyživují nehty, neobsahují žádné škodlivé chemikálie a nepoškozují přírodní nehty. Podle typu a stavu Vašich nehtů Vám doporučíme vhodnou gelovou variantu a vybereme jeden z téměř 400 možných barevných odstínů. Součástí ošetření je odstranění staré gelové vrstvy BS a základní úprava nehtů před aplikací. Odstranění gelové vrstvy jiné značky před aplikací Bio nebo EVO gelu vyžaduje delší čas a je účtováno zvlášť. 

Bio Sculpture Gel / EVO2 gel modeláž nehtů

120-150 minut – 2.590,- Kč

Prodloužení Vašich krátkých přírodních nehtů Bio Sculpture gelovým systémem bez broušení a lepení. Prodlužující gel se napojuje přímo na Váš nehet pomocí šablonek, spoj je téměř neviditelný a Vaše nové nehty budou vypadat zcela přirozeně. Součástí modelující procedury je odstranění staré gelové vrstvy, úprava nehtů a nehtového okolí a výběr a aplikace barevného odstínu gelu. Ideální pro speciální slavnostní příležitosti. 

Bio Sculpture Atni-Age ošetření

20 minut  – 490,-

Dopřejte si i po gelovém ošetření následnou Bio Sculpture péči o Vaše ruce. Jemná exfoliace pro obnovení pokožky a stimulaci prokrvení jedním z Bio Sculpture Spa peelingů, aplikace mátové nebo geraniové vyživující masky a krátká hydratační masáž rukou. Na závěr ošetříme Vaše nehty a nehtové okolí Mandlovým olejem.

Pro malé slečny a gentlemany        

20 minut – 290,

PEDI BIO SCULPTURE OŠETŘENÍ

Bio Sculpture Pedikúra 

60 minut  – 990,- Kč

Po dezinfekční změkčující lázni Potpourri Aqua Soak následuje ošetření a začištění chodidel, nehtů a kůžiček doplněné o jemnou exfoliaci pro obnovení pokožky a stimulaci prokrvení Bio Sculpture peelingem. Ošetření je zakončeno krátkou masáží hydratačním krémem s obsahem geraniového esenciálního oleje a aplikací Vitamínového koktejlu pro posílení nehtů. 

Bio Sculpture Pedikúra 

90 minut – 1.590,-Kč

Bio Sculpture pedikúra doplněná o aplikaci gelu/gellaku. Při této proceduře je ošetření nohou prováděno až po aplikaci gelu. 

Bio Sculpture Spa Pedikúra

90 minut – 1.590,- Kč

Po dezinfekční změkčující lázni Potpourri Aqua Soak následuje ošetření a začištění chodidel, nehtů a kůžiček doplněné o jemnou exfoliaci pro obnovení pokožky a stimulaci prokrvení Bio Sculpture peelingem. Následuje aplikace chladící Mátové  masky nebo léčivého balzámu na problematická chodidla a paty. Zakončujeme masáží hydratačním krémem s obsahem geraniového esenciálního oleje, aplikací Vitamínového koktejlu a vhodné Ethos báze pro posílení nehtů a aplikací Mandlového oleje. 

Bio Sculpture Spa Pedikúra s Bio / EVO gelem

120 minut – 2.090,- Kč

Bio Sculpture Spa pedikúra doplněná o aplikaci gelu/gellaku. Při této proceduře je ošetření nohou prováděno až po aplikaci gelu. 

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY MANI / PEDI

Lakování zpevňujícími laky Bio Sculpture GEMINI        

20 minut – 290,- Kč

Dodejte své manikúře tu správnou tečku a vyberte si z široké škály úžasných barev šetrných laků řady Gemini. Obsahují zpevňující rostlinné extrakty z Aloe Vera, citronu a zázvoru. Rychleschnoucí, dlouho držící, zpevňující složení obsahuje také UV filtr a neobsahuje Styren. 

Lze aplikovat pouze v kombinaci s některou z Mani / Pedi procedur. 

Samostatné odstranění BS gelového laku se začištěním         

20 minut  – 290,- Kč

Pokud si chcete dát pouze od gelů a gellaků a vyzkoušet třeba vyživující laky Gemini, šetrně odstraníme starou gelovou vrstvu z Vašich nehtů. Doporučujeme zkombinovat s Bio Basic nebo Spa nehtovým ošetřením.

Odstranění gelového laku jiné značky před aplikací BS ošetření

30 minut – 390,- Kč 

Ošetření přírodních poškozených nehtů hedvábím  

50,- Kč / nehet

Díky Bio Sculpture Silk zpevníme nebo zachráníme Váš nalomený nehet.

Oprava nehtu doplněním gelu / prodloužením

120,- Kč / nehet

Cena platí při opravě do 3 nehtů.  Za 4 a více je třeba objednat se ošetření kompletní nehtové modeláže. 

Doplňující aplikace vyživující báze z řady ETHOS 

100,-Kč

Vhodné k basic manikúře nebo pedikúře

Francouzská úprava manikúry (k lakování Gemini lakem nebo BIO/EVO2 gel systémem)   

490,- Kč 

Nail Art

od 50,- Kč / nehet 

Oživte jednoduchou elegancí svůj nehet – kamínkem, perlou, glittery, chromem a nebo charmikonem některé z módních značek. Vaše nehty tak doladíme nejen k dokonalosti ale také k Vašemu outfitu.